رایسل

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


زبان سرخ سر سبز ميدهد بر باد
 
معنی ضرب المثل فارسی؛ زبان سرخ، سر سبز می دهد به باد – کجارو
https://www.kojaro.com/2016/6/14/119793/persian-idioms-9/
Translate this page
Jun 14, 2016 – ضرب المثل زبان سرخ سر سبز می‌دهد به باد برای افرادی به کار می‌رود به زبان و گفتار خود مسلط نیستند و برای خود دردسر درست می‌کنند. – کجارو.
زبان سرخ سر سبز را می دهد بر باد ! – بیتوته
www.beytoote.com/fun/proverb/gives-green2-wind.html
Translate this page
ضرب المثل سخن گفتن داستان ضرب المثل ریشه ضرب المثل,زبان سرخ سر سبز را می دهد بر باد,دیبا بافی,مرد دزد,ضرب المثل ها,ضرب المثل ایرانی,معنی ضرب المثل.
زبان سرخ، سر سبز می‌دهد بر باد – راسخون
rasekhoon.net › … › فرهنگ و اندیشه › فرهنگ عامه › ضرب‌المثل‌ها
Translate this page
مردی که از بد روزگار به دزدی روی آورده بود، به سراغ کارگاه حریربافی مردی رفت تا کمی پارچه‌ی ابریشمی بدزدد و به شهر دیگری ببرد و بفروشد.
انشا درباره زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
ansha.ir/انشا-زبان-سرخ-سر-سبز-میدهد-بر-باد/
Translate this page
کتاب مهارت های نوشتاری پایه هشتم درس ۶ با موضوع زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد. انشا با موضوع زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد. در زمان های قدیم در یک گوشه ای از این دنیا شهری بود با آدم های جور با جور که در میان آنها پسرکی بازیگوش و سر به هوا بود که با حاظر جوابی و بی احترامی به بزرگ تر ها دل خیلی از آنها را رنجانده بود و بزرگان شهر …
ریشه و مفهوم ضرب المثل:زبان سرخ سر سبز می دهد به باد – schoolmaster6 …
schoolmaster6.blogfa.com/post/149
Translate this page
آموزگار پایه ی ششم بوشهر – ریشه و مفهوم ضرب المثل:زبان سرخ سر سبز می دهد به باد – تخصصی ترین وبلاگ پایه ی ششم دبستان جهت استفاده همکاران و دانش آموزان عزیز.
باز آفرینی مثل:زبان سرخ سر سبز را میدهد بر باد :: ӇƛƧӇƬƠM
hashtomazadi.blog.ir/post/62/bazafarini
Translate this page
Jan 9, 1996 – باز آفرینی مثل:زبان سرخ سر سبز را میدهد بر باد. گویند روزی مردی پارچه باف بود و در این کار بسیار خبره و ماهر بود. روزی از روز ها مرد تمام وقت خود را صرف بافندگی پارچه زرین بافی کرد تا اینکه بعد از تلاش و زحمت زیاد توانست آن پارچه را ببافد. پس از تمام کردن پارچه از جایش بلند شد و پارچه را کادو کرد و به راه …
داستانهای آدم زمینی – زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد
adamzamini2.blogfa.com/post-9.aspx
Translate this page
زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد. یک شب دزد شبروی برای دزدی به بازار میره تا از سیاهی شب و خواب بودن مردم برای خالی کردن مغازه ای استفاده کنه . همینطور که داشته تو بازار میرفته و مراقب بوده که گزمه و شبگرد اون رو نبینند متوجه می شه که از یکی از مغازه ها نوری به بیرون می تابه و صدای نجوای ضعیفی میاد . کنجکاو میشه و آهسته نزدیک …
مهدقرانی ماه مهربان با آموزش های ویژه – زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد…!
niloofartoode.blogfa.com/post-146.aspx
Translate this page
زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد…! یکی از نکات مهمی که انسان باید بدان در زندگی اجتماعی خویش توجه نماید ، دقت در گفتار خود می باشد . پیامبر مکرّم اسلام (ص) دراین مورد چنین می فرمایند : إنَّ لِسانَ المُؤمِنَ وَراءَ قَلبِهِ فَإِذا أَرادَ أَن یَتَکَلَّمَ بِشَیءٍ یُدَبِّرُهُ قَلبُهُ ثُمَّ أمضاهُ بِلِسانِهِ وَ إنَّ لِسانَ المُنافِقِ أمامَ قَلبِهِ فَإِذا هَمَّ بِشَیءٍ أمضاهُ بِلِسانِهِ وَلَم یَتَدَبَّرهُ بِقَلبِهِ؛.
گسترش ضرب المثل ” زبان سرخ، سر سبز می دهد بر باد ” + داستان – دانش‌چی
www.daneshchi.ir/گسترش-ضرب-المثل-زبان-سرخ،-سر-سبز-می-دهد/
Translate this page
انشا درمورد زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد، نگارش هشتم، داستان درمورد زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد، گسترش و بازافرینی زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد.

 NS